O nás

Naše společnost se od roku 1991 let zabývá poskytováním služeb v oblasti prodeje a využívání personálních počítačů. V roce 1999 jsme otevřeli školící středisko a již 9 let se snažíme šířit osvětu a učit naše klienty ovládat a využívat možnosti širokého spektra počítačových programů.

Naším cílem je poskytovat školení nenásilnou formou, v rámci školení poskytnout naším klientům dostatečné množství praktických příkladů a přirovnání tak, abychom mnohdy nepochopitelné počítačové pojmy trochu „polidštili“.

V rámci našich vzdělávacích aktivit se snažíme vyjít vstříc jak úplným začátečníkům v oblasti využívání PC tak i pokročilým uživatelům.

V naší počítačové škole se můžete vzdělávat nejen v rámci komerčních kurzů určených pro širokou veřejnost , ale můžete absolvovat individuální školení, při kterém se lektor bude věnovat pouze Vám, případně si dohodnout školení pro uzavřenou skupinu a navštěvovat školení v kruhu svých přátel či spolupracovníků.

Naše společnost ve spolupráci s ÚP v Chrudimi a Akademií J.A.Komenského realizuje rekvalifikační kurzy a v rámci nabídky pro podniky u nás můžete absolvovat školení, která jsou systematicky zaměřená na zvyšování kvalifikace zaměstnanců velkých podniků i malých společností.

V rámci projektů EU se naše společnost v posledních letech zabývala přípravou posluchačů na zkoušky ECDL, tvorbou školicích materiálů, podporou teleworkingu a vzděláváním obyvatelstva v rámci projektu NPPG („Národní program počítačové gramotnosti“).

Budeme velmi potěšeni, stanete-li se našimi spokojenými zákazníky.

Novinky na email